Ziņojumi

Pārskati piedāvā ne tikai numurus, bet arī ieskatu

Klienti

Apskatiet katra klienta pārdošanas vēsturi un apgrozījumu, iepazīstiet savus labākos klientus un uzziniet, kas pasūta mazāk vai vairāk. Visa noderīgā tiReki informācija, kas palīdz jūsu pārdošanas centieniem un tādējādi arī jūsu biznesam.

Produkti

Kuras produktu grupas un atsevišķi produkti labi pārdod, kas ir mazāk veiksmīgi. Kur sasniedz vislielāko tirdzniecības rezervi. Būtiska informācija jūsu piedāvājuma pārvaldībai tirgū, lai sagatavotu spēcīgus kotējumus un maksimizētu peļņu, tostarp izmantojot atbilstošu krājumu pārvaldību.

Rezultāti

Onfact pārskati reāllaikā sniedz ieskatu par kopējo apgrozījumu. Reģistrējot arī pirkuma rēķinus, tajos uzreiz tiek parādīta katra produkta tirdzniecības starpība, un jūs pastāvīgi sazināties ar pašreizējiem rezultātiem. Vairs nav jāgaida grāmatvedības pārskati līdz ceturkšņa vai pat gada beigām.

Plānošana un budžeti

Vai esat noteikuši ieņēmumu mērķus? Katrai produktu saimei vai pat dziļāk? Vai pirkuma budžets ir atkarīgs no paredzētās peļņas? Izmantojot ērtu plānošanas rīku, varat pārbaudīt, vai viss notiek pēc grafika vai kur vislabāk veikt korekcijas

Vai esat gatavs strādāt efektīvāk ?

Izveidojiet savu kontu tūlīt, reģistrējiet obligāto informāciju, kuru vēlaties redzēt rēķinos, un pēc dažām minūtēm izveidojiet savu pirmo rēķinu! Pirmās 14 dienas ir bezmaksas un bez pienākumiem, lai jūs iepazītos ar spēcīgo, pilnīgo tiReki funkcionalitā

Sāciet savu bezmaksas izmēģinājumu!
server room