TiReki informācijas sinhronizācija ar Dropbox

dropbox

Jūsu grāmatveža kontu tiReki var saistīt ar jūsu Dropbox kontu. Pēc tam tiReki automātiski sinhronizē visus dokumentus no failiem, kas atrodas mapē "tiReki" sadaļā "Lietotnes".

Jūsu grāmatveža kontu tiReki var saistīt ar jūsu Dropbox kontu. Pēc tam tiReki automātiski sinhronizēs visus dokumentus no visiem failiem, kuriem varat piekļūt mapē "tiReki" sadaļā "Lietotnes". Dropbox faili tiek sinhronizēti PDF formātā, kā arī UBL vai E-FFF formātā, tādējādi atvieglojot UBL failu apmaiņu ar klientiem. Gandrīz katra grāmatvedības pakete pieņem šos failus tālākai apstrādei.

Instalējot datorā arī lietojumprogrammu Dropbox, Dropbox sinhronizē datora vietējo mapi ar tiešsaistes failiem, lai UBL faili nonāktu tieši jūsu datorā. Tas nozīmē, ka jums vairs nav pat jālejupielādē dokumenti, izmantojot Dropbox, taču tie uzreiz ir pieejami lokāli.

tiReki.lv grāmatvežiem ir ideāls rīks, lai digitalizētu dokumentu apmaiņu ar klientiem!

Izmantojiet savu uzticamo grāmatvedības paketi, bet līdz minimumam samaziniet manuālo ievadi, sadarbojoties ar klientu, izmantojot tiReki. Viņa rēķinus, kas izveidoti ar tiReki, ir viegli pārsūtīt gandrīz uz jebkuru grāmatvedības paketi.

IZVEIDOT KONTU!
server room