Ekskursija

tiReki grāmatvežiem

Saistiet klientu failus un izmantojiet tiReki, lai pats atrisinātu laika ierobežojumus

No sava grāmatvedības konta jūs izveidojat arī kontus saviem klientiem vai saistāt viņu esošos kontus ar jums. Izmantojot piekļuvi šiem kontiem, jūs varat reāllaikā izsekot dokumentu statusu un dažādos veidos pats savākt un apstrādāt rēķinus savā grāmatvedības paketē. Tas ir ideāls risinājums klientiem, kuri (pārāk) ilgi gaida rēķinu un citu dokumentu nosūtīšanu un tāpēc pietrūkst laika.

Viegli apstrādājiet savu grāmatvedības paketi

tiReki ir programma uzņēmējiem, nevis grāmatvedības pakete. Faktisko grāmatvedību veicat ar savu programmu, taču tiReki nodrošina, ka klienti noformē pareizus dokumentus un ātri tos dara jums pieejamus. Jūs pielāgojat apstrādes plūsmu atbilstoši tam, kas vislabāk atbilst jūsu un jūsu pašu grāmatvedības programmai.

Ērts rīks jūsu klientiem

tiReki ir ļoti noderīga programmatūras pakete daudziem uzņēmējiem. Tas nodrošina, ka viņi labāk pārvalda un pārrauga savu administrāciju, kas nekavējoties vienkāršo jūsu darbu, jo ir mazāk kļūdu un ātrāk tiek iesniegta dokumenta. Nepareizi kārtas numuri, kļūdas PVN aprēķināšanā, rēķinu numuru trūkums ... ir pagātne.

Tā kā tiReki ir paredzēts uzņēmējiem un nav grāmatvedības paketes paplašinājums, lietotie termini uzņēmējiem paliek viegli saprotami, neizmantojot viņiem grūtus finanšu terminus vai paņēmienus. Lietošanas ērtums ir noteikums.

Palīdziet tiReki augt

Iesakot klientiem tiReki, jūs atbalstāt mūsu izaugsmi. Tāpēc jūs saņemat jauku komisiju par klientu piesaistīšanu.

tiReki.lv grāmatvežiem ir ideāls rīks, lai digitalizētu dokumentu apmaiņu ar klientiem!

Izmantojiet savu uzticamo grāmatvedības paketi, bet līdz minimumam samaziniet manuālo ievadi, sadarbojoties ar klientu, izmantojot tiReki. Viņa rēķinus, kas izveidoti ar tiReki, ir viegli pārsūtīt gandrīz uz jebkuru grāmatvedības paketi.

IZVEIDOT KONTU!
server room