Grāmatvežiem bez maksas!

TIREKI RēķINU SAGATAVOšANAS PROGRAMMATūRA GRāMATVEžIEM

Sadarbojieties tiešsaistē ar klientiem, lai viņu dokumenti tiktu ērti piegādāti jūsu grāmatvedības paketē

tiReki grāmatvežiem

Sadarbojieties labāk ar klientiem

Grāmatvežiem bez maksas

TiReki ir bezmaksas grāmatvežiem. Jūs saistāt klientu failus ar savu kontu un tādējādi varat ērti sadarboties un apmainīties ar informāciju ar viņiem.

Saite ar savu grāmatvedības paketi

tiReki ir cieši apņēmies veikt e-rēķinu tehnoloģisko attīstību. Piemēram, mēs piedāvājam dažādas metodes, kā saistīt tiReki ar savu grāmatvedības paketi.

Noderīgs un drošs rīks jūsu klientiem

tiReki palīdz jūsu klientiem ietaupīt daudz laika un izvairīties no administratīvām kļūdām, piemēram, izvairoties no dubultas reģistrācijas. Tas ļauj klientam veikt administrēšanu īsākā laikā un pareizi, lai tiReki arī palīdzētu jums samazināt daudzo termiņu spiedienu. Turklāt jūsu klienta dati ir lieliski aizsargāti pret zaudējumiem.

Paldies!

Vai jūsu klienti atver jaunus kontus tiReki caur jūsu grāmatveža kontu? Tad jūs saņemsiet jauku komisiju no mums kā pateicību!

Saistiet tiReki ar savu grāmatvedības paketi, izvairieties no klientu dokumentu gaidīšanas laika

Dažādas metodes, kuras varat izmantot, pilnībā atbilstoši jūsu izvēlētajai darbplūsmai

Eksportēt uz UBL vai E-FFF

tiReki eksportē pārdošanas rēķinus, kā arī pirkuma rēķinus UBL vai E-FFF formātā. Tas ir ļoti piemērots datu apmaiņai ar gandrīz jebkuru grāmatvedības programmatūru.

tiReki sinhronizē ar jūsu serveri, tāpēc mazāk jūs gaida

Izmantojot tiReki, varat sinhronizēt klientu dokumentus un failus savā serverī, Dropbox, Google Drive vai OneDrive. Tas novērš kļūdas kopēšanā, bet tas ir arī līdzeklis klientiem, kuri pastāvīgi sūta dokumentus par vēlu jūsu apstrādei

Saite, izmantojot piegādes platformu

Universālas piegādes platformas, piemēram, ClearFacts, Basecone un CodaBox, nodrošina, ka jūsu klienti var nosūtīt savus dokumentus tieši no tiReki. Viegli, ātri un bez reproducēšanas kļūdām.

Tiešās saites ļauj izvairīties no atkārtotas dokumentu gaidīšanas no klienta

0nFact ir tiešs savienojums ar mākoņa grāmatvedības programmām. Lietotāji rēķinus tieši no programmas nosūta grāmatvedības nodaļai. Tas ļauj izvairīties no kopēšanas kļūdām, bet galvenokārt ietaupa daudz laika. Gaidīšana, kamēr klients nodos viņa dokumentus, beidzot var tikt efektīvi risināts.

Kā sākt ar tiReki grāmatvežiem?

Ļoti viegli , bez maksas un dažu minūšu laikā !

Kā sākt ar tiReki grāmatvežiem?

Izmantojot šo tīmekļa lapu, izveidojiet bezmaksas tiReki kontu. Tad jūs nekavējoties varat izveidot tiReki kontu saviem klientiem. Katra klientu bāze sākas ar 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu, lai jūsu klients varētu apskatīt visu paketi. Atkarībā no grāmatvedības paketes jūs definējat funkcijas, lai ievērojami automatizētu klientu dokumentu apstrādi.

IZVEIDOT KONTU!

Ekrānuzņēmumi

Kā izskatās mūsu programma!

2.498.647

dokumenti, kas līdz šim izveidoti ar tiReki

tiReki.lv grāmatvežiem ir ideāls rīks, lai digitalizētu dokumentu apmaiņu ar klientiem!

Izmantojiet savu uzticamo grāmatvedības paketi, bet līdz minimumam samaziniet manuālo ievadi, sadarbojoties ar klientu, izmantojot tiReki. Viņa rēķinus, kas izveidoti ar tiReki, ir viegli pārsūtīt gandrīz uz jebkuru grāmatvedības paketi.

IZVEIDOT KONTU!
server room