TiReki dokumentu sinhronizēšana ar savu serveri, izmantojot SFTP

Sinhronizējiet tiReki rēķinus ar savu serveri, izmantojot SFTP

Sinhronizējiet tiReki dokumentus ar savu serveri, izmantojot SFTP

tiReki var automātiski ievietot dokumentus, kas izveidoti failos, kuriem esat piekļuvis, uz jūsu serveri. Failu apmaiņa tiek veikta, izmantojot kas ļauj tiReki izveidot drošu savienojumu ar noteiktu servera mapi. tiReki šajā mapē visus failus vienā failā ievieto PDF formātā, bet arī UBL vai E-FFF formātā. UBL failus tālākai apstrādei var nolasīt gandrīz visās grāmatvedības programmās.

SFTP var izmantot ne tikai, lai izveidotu savienojumu ar savu serveri, bet arī, piemēram, ar klasiskām tīmekļa mitināšanas paketēm, kuras varat iznomāt no daudziem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem. Tādējādi jums pašiem nav jāinstalē nekāda aparatūra vai programmatūra, un jūs varat nekavējoties sākt ar grāmatvedības darbu. Vienkārši pārliecinieties, ka sinhronizējat failus privātā mapē.

tiReki.lv grāmatvežiem ir ideāls rīks, lai digitalizētu dokumentu apmaiņu ar klientiem!

Izmantojiet savu uzticamo grāmatvedības paketi, bet līdz minimumam samaziniet manuālo ievadi, sadarbojoties ar klientu, izmantojot tiReki. Viņa rēķinus, kas izveidoti ar tiReki, ir viegli pārsūtīt gandrīz uz jebkuru grāmatvedības paketi.

IZVEIDOT KONTU!
server room