Izveidojiet rēķinus

Vienkārši, ātri un pareizi

Ātri un vienkārši

Rēķinos automātiski tiek izmantoti klientu un produktu faili. Nav grūts ievades darbs. Iepazīšanās, numerācija, PVN aprēķināšana un juridiskie paziņojumi nodrošina, ka rēķinus sagatavojat ātri un pareizi. tiReki automātiski izveido PDF jūsu korporatīvajā identitātē. Sūtīšana pa e-pastu un, iespējams, drukāšana ir bez piepūles.

Automātiska maksājuma kontrole

Izmantojot tiReki, jūs pats varat sekot līdzi maksājumiem vai ļaut pieteikumam apstrādāt maksājumus, izmantojot automātisku saiti ar savu banku. Šī automātiskā maksājuma kontrole ietaupa laiku un apgrūtinošu meklēšanu, kā arī novērš kļūdas. Joprojām neapmaksāts rēķins? Pēc tam izveidojiet un nosūtiet atgādinājumu savam klientam. Ērts un ātrs.

Varat arī izveidot saiti ar mūsu partneri Mollie.com. Tad jūsu klients var maksāt tiešsaistē, izmantojot, piemēram, VISA vai Bancontact. Pat tad maksājumi tiek automātiski apstrādāti un saistīti ar attiecīgo rēķinu.

Automātiski atgādinājumi

Automatizējiet neapmaksāto rēķinu pārraudzību, izveidojot un nosūtot tiReki atgādinājumus. Tas ne tikai ietaupa laiku, bet arī sistemātiski strādā, jo atgādinājumi vienmēr tiek izsūtīti pēc tā paša neapmaksātā perioda. Jūsu kasplūsma nāks par labu!

Viegla piegāde

Jūs varat izdrukāt rēķinus, lai tos nosūtītu pa pastu, vai tieši no tiReki. E-pasta adrese no klienta faila tiek automātiski aizpildīta, un jūs pats pielāgojat e-pasta standarta tekstu pēc vēlēšanās. Rēķini tiek nosūtīti uz jūsu e-pasta adresi, lai nodrošinātu profesionalitāti.

Plaši ziņojumi

Pateicoties tiReki, gūstiet ieskatu nedēļas, mēneša, ceturkšņa vai gada apgrozījumā un peļņā. Kas ir jūsu galvenie klienti un kurus produktus jūs pārdodat visvairāk. Jūsu numuru analīzei ir pieejami vairāk nekā . Noderīgi grafiki sniedz vizuālu priekšstatu par jūsu uzņēmuma darbību.

Rēķinu moduļu ekrānuzņēmumi

Vai esat gatavs strādāt efektīvāk ?

Izveidojiet savu kontu tūlīt, reģistrējiet obligāto informāciju, kuru vēlaties redzēt rēķinos, un pēc dažām minūtēm izveidojiet savu pirmo rēķinu! Pirmās 14 dienas ir bezmaksas un bez pienākumiem, lai jūs iepazītos ar spēcīgo, pilnīgo tiReki funkcionalitā

Sāciet savu bezmaksas izmēģinājumu!
server room