Spēcīga klientu bāze un CRM

Vienkārša klientu vadība

Skaidri pārvaldiet klientu datus

tiReki atbalsta gan efektīvu, gan vienkāršu klientu datu pārvaldību. Skaidrs saraksts ātri noved pie klienta un viņa attiecīgās informācijas ar kontaktinformāciju, iepriekš sastādītiem piedāvājumiem un rēķiniem, pārskatiem, pielikumiem, ...

Efektīva klientu informācijas izmantošana

Informācija no klientu datu bāzes ir ātri un viegli pieejama. To aktīvi un automātiski izmanto piedāvājumu, rēķinu un citu dokumentu sagatavošanā, kas ļauj izvairīties no kļūdām adreses datu, e-pasta adreses un PVN numura manuālā kopēšanā. Jums pat nav jāizveido klienta karte vienreizējiem klientiem.

Meklēt, izmantojot PVN numuru

Lai ātri ģenerētu klientu failus, tiReki ir savienots ar Eiropas uzņēmumu datu bāzi. Ievadiet uzņēmuma PVN numuru, un tiReki iegūs reģistrēto vārdu un adresi, kas tiek automātiski reģistrēta jūsu klientu datu bāzē. Viegli!

Importēt un eksportēt klientu datus

Vai jums jau ir klientu bāze citur no esošās programmas? Vienkārši importējiet to tiReki! Manuāla, pat daļēja, pārsūtīšana ar enFact nav izslēgta.

E-pasta kampaņa ar jūsu adresēm? Pēc tam eksportējiet no enFact vēlamās adreses un datus lietošanai jūsu komerciālajās kampaņās.

Ārzemju klienti

Rēķini citās valodās? Tieši tiReki rokā! Atlasiet vajadzīgo valodu klienta failā vai, veidojot dokumentu, un dokumenta izkārtojums tiek automātiski tulkots klienta valodā. Pieejamās valodas tiReki valodā ir holandiešu, franču, vācu un angļu. Joprojām nepieciešama cita valoda? Lūdzu, nevilcinieties . Mūsu darbinieki runā daudzās valodās.

Ekrānuzņēmumi klienta modulī

Vai esat gatavs strādāt efektīvāk ?

Izveidojiet savu kontu tūlīt, reģistrējiet obligāto informāciju, kuru vēlaties redzēt rēķinos, un pēc dažām minūtēm izveidojiet savu pirmo rēķinu! Pirmās 14 dienas ir bezmaksas un bez pienākumiem, lai jūs iepazītos ar spēcīgo, pilnīgo tiReki funkcionalitā

Sāciet savu bezmaksas izmēģinājumu!
server room