Jūsu pirkumu pārvaldība

Augšupielādējiet pirkuma rēķinus savā tiReki kontā

Pirkumu vadība

tiReki ir ne tikai pārdošanas rēķinu norēķinu programma, bet arī jūsu pirkumu administrēšana. Modulī "Pirkumu pārvaldība" jūs reģistrējaties un sekojat līdzi saviem pirkumu rēķiniem. tiReki sniedz ieskatu par pirkuma izdevumiem katrā periodā vai katrā pirkuma kategorijā. Maksājuma turpinājums nodrošina labas attiecības ar piegādātājiem, pateicoties pārskatiem, jūsu budžets joprojām ir pārvaldāms un jūs varat ātri redzēt tirdzniecības rezervi (pārdošanas MIN pirkumi). Investīcijas var nekavējoties kontrolēt labi.

Pirkumu vadības modulis apstrādā arī elektroniskos rēķinus. Vienkārši atlasiet e-rēķinu, un visa no tā esošā informācija tiks pareizi un automātiski reģistrēta.

Ieskats, izmantojot ziņojumus

Kad tiReki ievadāt arī pirkumu rēķinus, jūs varat ne tikai apskatīt pārskatus par sava uzņēmuma apgrozījumu, bet arī ātri apskatīt tirdzniecības starpību (apgrozījums - pirkumi). Tas ļauj rūpīgi uzraudzīt, cik daudz nopelna jūsu uzņēmums.

Saikne ar grāmatvedību

tiReki pārveido jūsu pirkuma rēķinus elektronisko rēķinu formātā "UBL", ja nepieciešams. Ātrai automātiskai apstrādei tas tiks nosūtīts tieši grāmatvedim / grāmatvedim. Vairs nav ievades darba.

E-pasts un PEPPOL iesūtne

tiReki ir iesūtnes funkcija, lai ērti saņemtu rēķinus. Katrai iesūtnei ir unikāla e-pasta adrese. Programmā varat nekavējoties un ērti apstrādāt pirkuma rēķinus, kas pievienoti e-pastiem.

Iesūtne arī pieņem rēķinus, izmantojot PEPPOL kanālu. Piemēram, jūsu piegādātāji var nosūtīt jums elektroniskos rēķinus no savas norēķinu programmatūras. Izmantojot pilnvērtīgus elektroniskos rēķinus, jums vairs nekas nav jāpārraksta, bet tiReki var automātiski iegūt visu nepieciešamo informāciju no rēķina.

Vai esat gatavs strādāt efektīvāk ?

Izveidojiet savu kontu tūlīt, reģistrējiet obligāto informāciju, kuru vēlaties redzēt rēķinos, un pēc dažām minūtēm izveidojiet savu pirmo rēķinu! Pirmās 14 dienas ir bezmaksas un bez pienākumiem, lai jūs iepazītos ar spēcīgo, pilnīgo tiReki funkcionalitā

Sāciet savu bezmaksas izmēģinājumu!
server room