(jūsu) pirkuma pasūtījumi

Pievienojiet pirkumu pasūtījumus savam tiReki kontam ar 1 klikšķi

Pirkuma pasūtījumi

Vai sagatavot pirkuma pasūtījumus savam piegādātājam? Tas ir viegli ar šo bezmaksas, lai aktivizētu tiReki lietotni. Izmantojiet ievades laukus, lai ātri iestatītu pasūtījumu, izmantojot pirkuma pasūtījumu, iespējams, izmantojot produkta failu. To var izdarīt arī vienkārši, nokopējot attiecīgos pirkuma datus no klienta piedāvājuma vai pasūtījuma veidlapas.

Vai esat saņēmis preces no sava piegādātāja? Pēc tam izveidojiet pirkuma vienumu (iekšējo pirkuma rēķinu), kuru varat apstrādāt no sava pirkuma pasūtījuma, lai jūs varētu veikt rezervāciju. Vienkārši pievienojiet piegādātāja pārdošanas rēķinu, kuru vēlāk saņemat no viņa kā pielikumu iepriekš izveidotajam iekšējam pirkuma rēķinam. Priekšrocība? Jūsu pirkuma administrēšana ir nekavējoties gatava un galvenokārt: jūs nekavējoties zināt tirdzniecības rezervi, jo pirkuma un pārdošanas summa ir zināma.

Vai esat gatavs strādāt efektīvāk ?

Izveidojiet savu kontu tūlīt, reģistrējiet obligāto informāciju, kuru vēlaties redzēt rēķinos, un pēc dažām minūtēm izveidojiet savu pirmo rēķinu! Pirmās 14 dienas ir bezmaksas un bez pienākumiem, lai jūs iepazītos ar spēcīgo, pilnīgo tiReki funkcionalitā

Sāciet savu bezmaksas izmēģinājumu!
server room