Mākonis

Izveidojiet rēķinus tiešsaistē, no jebkuras vietas un jebkurā ierīcē

Pieejams jebkurā vietā un jebkurā ierīcē

Tiešsaistes rēķiniem, izmantojot mākoni, ir daudz priekšrocību salīdzinājumā ar tradicionālo rēķinu programmatūru, kas darbojas jūsu datorā. Izmantojot internetu, jums ir piekļuve visur, izmantojot datoru, Mac, planšetdatoru vai viedtālruni. Turklāt jums automātiski ir drošas datu kopijas. Sērfojiet uz tiReki.lv un piesakieties!

Automātiski dublēti dati

Tā kā jūs strādājat ar tiReki mākonī, mūsu sistēmas dažādos veidos izveido dublējumkopijas, lai tās varētu atgūt un jūs nezaudētu būtisku informāciju vai iepriekšējo darbu. Diezgan nomierinoši. Bet kā papildu drošību jūs pats varat aktivizēt saiti ar labi zināmiem mākoņu glabāšanas pakalpojumiem. Spēlēt Zeeker vienmēr ir labi, ja jūsu dati ievērojami paplašinās.

Vienmēr jaunākie dati

Jūsu dati tiek glabāti centrālā, drošā mākoņa vietā. Tas nozīmē, ka katrai ierīcei ir piekļuve jaunākajai informācijas versijai. Pat ja vairāki jūsu uzņēmuma kolēģi izmanto enFact, viņi reāllaikā redz un izmanto tos pašus datus.

Drošības trumpji

Programma mākonī ir drošāka nekā uzņēmuma dators. tiReki serveri nav uzņēmīgi pret vīrusiem un ir ārpus tiešsaistes piekļuves programmai pamatdarbību ziņā, ti, ir slēgti no tīmekļa. Operētājsistēmas atšķiras no jūsu personālā datora vai (daudzu jūsu) korporatīvo serveru operētājsistēmām, kuras hakeri bieži mērķē. Izmantojot savu e-pasta adresi un paroli, kā arī papildu autentifikāciju, piemēram, izmantojot viedtālruni, mūsu programmā varat droši atvērt savu uzņēmējdarbības vidi. Dati starp jums un mūsu serveriem tiek veikti, izmantojot šifrētu SSL protokolu.

Vai esat gatavs strādāt efektīvāk ?

Izveidojiet savu kontu tūlīt, reģistrējiet obligāto informāciju, kuru vēlaties redzēt rēķinos, un pēc dažām minūtēm izveidojiet savu pirmo rēķinu! Pirmās 14 dienas ir bezmaksas un bez pienākumiem, lai jūs iepazītos ar spēcīgo, pilnīgo tiReki funkcionalitā

Sāciet savu bezmaksas izmēģinājumu!
server room