Sūtiet rēķinus vai piedāvājumus viegli un ātri

Jūsu rēķins pie klienta 1-2-3

Nosūtiet rēķinus pa e-pastu

tiReki nosūta rēķinus un dokumentus tieši jūsu klientiem. Sekošanas funkcija nekavējoties informē, vai ir saņemts rēķins un kad ir izlasīts e-pasts. Piemēram, ja piedāvājuma nosūtīšana neizdevās, piemēram, nepareizas e-pasta adreses dēļ, jūs varat nekavējoties pareizi atgriezt piedāvājumu vai piegādāt to pa pastu, lai neviens klients nepalaistu garām piedāvājumu.

Rēķinu un piedāvājumu nosūtīšana pa pastu

Varat arī nosūtīt rēķinus vai piedāvājumus tieši no tiReki pa pastu, pašiem neizdrukājot dokumentus un ejot uz PO lodziņu. Drukāšana, aploksnes ievietošana un rēķina nosūtīšana, izmantojot tiReki pasta pakalpojumu, maksā aptuveni EUR 1,25 par rēķinu, viss iekļauts. Nekas neliedz pašam izdrukāt PDF versiju un ievietot to autobusā. Ar sekojošām pogām jūs sekojat, kuri dokumenti ir nosūtīti un kuri nav.

Rēķinu nosūtīšana, izmantojot PEPPOL

Kā alternatīvu klasiskajam e-pastam rēķinus varat pārsūtīt arī caur Eiropas PEPPOL tīklu. Rēķiniem, kas nosūtīti un saņemti caur PEPPOL tīklu, ir tā priekšrocība, ka tos var apstrādāt automātiski.

Vai esat gatavs strādāt efektīvāk ?

Izveidojiet savu kontu tūlīt, reģistrējiet obligāto informāciju, kuru vēlaties redzēt rēķinos, un pēc dažām minūtēm izveidojiet savu pirmo rēķinu! Pirmās 14 dienas ir bezmaksas un bez pienākumiem, lai jūs iepazītos ar spēcīgo, pilnīgo tiReki funkcionalitā

Sāciet savu bezmaksas izmēģinājumu!
server room