Rēķinu nosūtīšana caur PEPPOL tīklu

Efektīvi nosūtiet un saņemiet e-rēķinus

Rēķinu nosūtīšana un saņemšana caur PEPPOL tīklu

PEPPOL tīkls ir alternatīva e-pastam, lai nosūtītu un saņemtu rēķinus elektroniski, un to ir izveidojusi Eiropas Savienība. Šajā tīklā tiek nosūtīti pilnībā elektroniski rēķini, kurus saņēmējs var apstrādāt pusautomātiski. Tādējādi rēķinus, kas saņemti caur šo PEPPOL kanālu, var ievadīt tiReki ar vienu klikšķi, manuāli nepārrakstot datus. Programmā tiReki šajā tīklā vienkārši aktivizējat uzņēmuma adresi, kurā varat saņemt rēķinus.

Kopš 2017. gada 1. janvāra piegādātājiem ir jānosūta e-rēķini, kad viņi vēlas izrakstīt rēķinus Flandrijas valdībai. Šiem rēķiniem jāatbilst vadlīnijām. Šie e-rēķini nav parastie PDF dokumenti, bet gan īpaši "XML" faili, kurus datoros ir daudz vieglāk apstrādāt. Arī šos rēķinus nedrīkst pārsūtīt pa e-pastu, bet tie jāpārsūta pa Eiropas "PEPPOL" tīklu. Tas ir diezgan tehnisks un sarežģīts process, taču, izmantojot šo saiti, jums jānospiež tikai 1 poga, un jums vairs nav jāuztraucas.

Sūtīšana un saņemšana caur PEPPOL ir iekļauta tiReki līdz 100 dokumentiem mēnesī. Nepieciešama lielāka jauda? Nevilcinieties sazināties ar mums!

Vai esat gatavs strādāt efektīvāk ?

Izveidojiet savu kontu tūlīt, reģistrējiet obligāto informāciju, kuru vēlaties redzēt rēķinos, un pēc dažām minūtēm izveidojiet savu pirmo rēķinu! Pirmās 14 dienas ir bezmaksas un bez pienākumiem, lai jūs iepazītos ar spēcīgo, pilnīgo tiReki funkcionalitā

Sāciet savu bezmaksas izmēģinājumu!
server room