Sagatavojiet citātus

Viegli izveidojiet konkurētspējīgus un ienesīgus piedāvājumus

Viegli un ātri uzstādāms

Ātra, sakārtota un pareiza konkurētspējīgu cenu sagatavošana ir būtiska, lai jebkurš bizness iegūtu potenciālos klientus. Izmantojot tiReki, jūs varat paveikt šo mazo piepūli, izmantojot esošos produktus un cenas no sava produktu saraksta un vajadzības gadījumā papildinot tos ar specifisku informāciju, kas pielāgota perspektīvai. Ja vēlāk saņemat līdzīgus piedāvājuma jautājumus, varat ar vienu klikšķi izveidot kopiju un pielāgot konkrēto informāciju.

Precīzi sekojiet citātiem

Citātus vislabāk ļoti rūpīgi sekot. Katram piedāvājumam ir savs sērijas numurs ar datumu un atsauci, lai būtu vieglāk sekot līdzi. tiReki automātiski informē jūs par notiekošajiem piedāvājumiem, lai jūs varētu sazināties ar klientu papildu pārdošanas sanāksmē. Piedāvājumi, kas jau ir pieņemti vai pat izpildīti, bet par kuriem vēl nav jāsaņem rēķins, ir skaidri, lai rēķini varētu ātri sekot.

Nenokavē, rēķini ātri!

Daudzu uzņēmumu klasika ir rēķinu atlikšana un apvienošana. Tas sabojā naudas plūsmu un palielina kļūdu risku. Ja ir piegādāti pakalpojumi un / vai preces, nekavējoties izrakstiet rēķinu, lai jums samaksātu ātrāk. Kopējiet cenas datus . Tas automātiski saņems atbilstošo datumu un nākamo rēķina numuru. Tādējādi dažās sekundēs varat konvertēt piedāvājumu gala rēķinā. Nosūtiet klientam tikai ar tiReki!

Pieņemt un apstiprināt tiešsaistē

Klienti var apstiprināt jūsu piedāvājumus tiešsaistē. Viņi ievieto parakstu ar peli, kuru jūs uzreiz saņemsit pa e-pastu. Tā kā klienti var tik viegli pieņemt jūsu piedāvājumus, izredzes gūt panākumus jūsu pārdošanā ir ne tikai lielākas, bet arī visu cenu un pārdošanas laikā tiek tērēts mazāk laika. Turklāt jūsu uzņēmumam vienmēr ir noderīgi apliecinošie dokumenti, un jūs izvairāties no strīdiem.

Piedāvājuma moduļa ekrānuzņēmumi

Vai esat gatavs strādāt efektīvāk ?

Izveidojiet savu kontu tūlīt, reģistrējiet obligāto informāciju, kuru vēlaties redzēt rēķinos, un pēc dažām minūtēm izveidojiet savu pirmo rēķinu! Pirmās 14 dienas ir bezmaksas un bez pienākumiem, lai jūs iepazītos ar spēcīgo, pilnīgo tiReki funkcionalitā

Sāciet savu bezmaksas izmēģinājumu!
server room