Izveidot rēķinus

Vienkārši nav vienkāršāka ceļa

Ātri un vienkārši

Automātiskā klientu un produktu datu pievienošana apvienojumā ar mūsu automātisko datēšanu, numerāciju un PVN aprēķinu nodrošina, ka jūs veidojat rēķinus ātrāk nekā jebkad agrāk. Izmantojiet subtitrus vai norādiet pasūtījuma atsauci. PDF dokuments tiek ģenerēts automātiski, pamatojoties uz jūsu korporatīvo identitāti . To var viegli izdrukāt vai nosūtīt klientam pa e-pastu , viss no tiReki.
Ātri un vienkārši
Automatizēta maksājumu pārraudzība

Automatizēta maksājumu pārraudzība

tiReki ļauj izsekot maksājumus manuāli vai apstrādāt tos automātiski. Jūs ietaupīsiet daudz laika, izmantojot automātisko maksājumu pārraudzību. Joprojām nav saņemts maksājums? Ātri izveidojiet maksājuma atgādinājumu un pa e-pastu savam klientam — tas viss notiek mūsu programmā. Lai izvairītos no kavētiem maksājumiem, varat nosūtīt klientam tiešsaistes maksāšanas pogu. Rēķinus var droši apmaksāt tiešsaistē , izmantojot mūsu partneri Mollie . Klienti var izvēlēties maksāt ar VISA, MasterCard, PayPal, ... Ja izmantojat šo iespēju, ienākošie maksājumi tiek automātiski apstrādāti un saistīti ar attiecīgo rēķinu.

Automātiski atgādinājumi

Automatizējiet neapmaksāto rēķinu pārraudzību, automātiski nosūtot maksājumu atgādinājumus. Tas ne tikai ietaupa laiku, bet arī palīdzēs jums strādāt konsekventāk. Šie atgādinājumi vienmēr tiek nosūtīti saskaņā ar jūsu norādītajiem noteikumiem.
Automātiski atgādinājumi
Nosūtiet ar vieglumu

Nosūtiet ar vieglumu

tiReki piedāvā vairākas nosūtīšanas iespējas . Izmantojot mūsu drukas un pasta pakalpojumu, jūs varat izdrukāt, apzīmogot un nosūtīt pa parasto pastu savus rēķinus. Izmantojot PEPPOL tīklu , jūs tos nosūtāt pilnībā digitāli. Vienkāršu sūtīšanu pa e-pastu var veikt tieši no tiReki. Klienta failā atrastā e-pasta adrese tiek automātiski pievienota; jums būs jāpielāgo tikai e-pasta ziņojuma noklusējuma teksts. tiReki ir iestatījums nosūtīt dokumentus no jūsu e-pasta adreses, lai nodrošinātu profesionalitāti.

Plašs pārskatu klāsts

Gūstiet ieskatu par saviem iknedēļas, mēneša, ceturkšņa vai gada pārdošanas apjomiem un peļņu. Kuri ir jūsu galvenie klienti un kādus produktus jūs pārdodat visvairāk? Ir pieejami vairāk nekā 30 pārskati, lai palīdzētu jums labāk izprast jūsu biznesa rādītājus. Ērti grafiki nodrošina jūsu datu vizuālu attēlojumu.
Plašs pārskatu klāsts
Citas valūtas

Citas valūtas

TiReki rēķinu izrakstīšana citās valūtās ir ļoti vienkārša. Vienkārši izvēlieties klientam atbilstošo valūtu: tiReki parāda pašreizējo valūtas kursu un rūpējas par konvertēšanu.

Savā korporatīvajā identitātē

Jūsu korporatīvā identitāte veicina jūsu uzņēmuma panākumus un atpazīstamību. Augšupielādējiet savu uzņēmuma logotipu un apvienojiet to ar atbilstošām krāsām. tiReki palīdz jums īsā laikā izveidot ļoti profesionāla izskata rēķinu, kas nekavējoties tiek saistīts ar jūsu uzņēmumu. Vai vēlaties izmantot savu iepriekš izdrukāto veidlapu? Jūs joprojām varat to izmantot. tiReki piedāvā arī veidni bez veidlapas, lai ērti parādītu savu drukāto izkārtojumu.
Savā korporatīvajā identitātē

Vai esat gatavs strādāt efektīvāk ?

Izveidojiet savu kontu tūlīt, reģistrējiet obligāto informāciju, kuru vēlaties redzēt rēķinos, un pēc dažām minūtēm izveidojiet savu pirmo rēķinu! Pirmās 14 dienas ir bezmaksas un bez pienākumiem, lai jūs iepazītos ar spēcīgo, pilnīgo tiReki funkcionalitā

Sāciet savu bezmaksas izmēģinājumu!
server room