Privātuma līgums (GDPR)

tiReki ir tīmekļa lietojumprogramma, kurā tiek glabāts daudz sensitīvu datu. Tālāk ir sniegta plašāka informācija par to, kā šie dati tiek glabāti un kas ar tiem notiek.

 1. Visas tiReki vietnes darbojas ar sīkdatnēm, kas nozīmē, ka nelieli informācijas gabali tiek glabāti jūsu datorā. Šīs ir trīs sesijas / grupas statistikas datiem, ko veic Google Analytics (_ga, _gat un _gad), un viena sesijas ID, lai pieteiktos (PHPSESSID). Lietojot tiReki programmu, otrais sesijas ID (session_key) tiek saglabāts vietējā krātuvē vai sīkfailā.
 2. tiReki izmanto facebook pikseļu un saistītos sīkfailus, lai izsekotu vietnes apmeklētājus un analizētu reklāmas kampaņas.
 3. Visi tiReki vietņu apmeklētāji tiek anonīmi iekļauti lietošanas statistikā, izmantojot Google Analytics
 4. Savienojumu starp abonenta (klienta) datoru un tiReki serveriem nodrošina 256 bitu šifrēšanas sertifikāts, ko izdevusi Amazon.
 5. Dati, kurus abonents (klients) ievada tiReki, vienmēr tiek aizsargāti ar konta nosaukumu un paroli. Lietotāja parole tiek droši saglabāta šifrējot. Neviens nevar apskatīt personīgo paroli tiReki.
 6. TiReki datu bāzes mitina Amazon Web Services. Fiziskie serveri tam ir Īrijā. Amazon nav piekļuves faktiskajiem datiem šajos serveros.
 7. tiReki nekad bez skaidras atļaujas neskatīs abonenta vai klienta ievadītos datus. Šī atļauja dažos gadījumos ir būtiska, lai atrisinātu konkrētas problēmas. Abonents vai klients var aktivizēt šo piekļuvi, izmantojot sava konta iestatījumus.
 8. Lietotāji ir atbildīgi par sava konta drošību, izmantojot stingru paroli un divu faktoru autentifikāciju. Ir pieejami rīki spēcīgu paroļu izvēlei un divu faktoru autentifikācijas aktivizēšanai.
 9. Ja abonents vai klients vēlas dzēst datus no tiReki sistēmām, to var izdarīt pēc sazināšanās un konsultēšanās ar tiReki komandu vietnē support@onfact.be.
 10. Abonenta vai klienta tiReki ievadītos datus var transportēt vienā vai vairākos šādos formātos: csv, pdf, xml un zip.
 11. Aktivizējot saites ar citām programmatūras lietojumprogrammām, tiReki var koplietot datus ar trešo personu pakalpojumu sniedzējiem, izmantojot šīs saites. Konkrētu informāciju par to var atrast iestatījumos GDPR sadaļā.

Vai esat gatavs strādāt efektīvāk ?

Izveidojiet savu kontu tūlīt, reģistrējiet obligāto informāciju, kuru vēlaties redzēt rēķinos, un pēc dažām minūtēm izveidojiet savu pirmo rēķinu! Pirmās 14 dienas ir bezmaksas un bez pienākumiem, lai jūs iepazītos ar spēcīgo, pilnīgo tiReki funkcionalitā

Sāciet savu bezmaksas izmēģinājumu!
server room