Abonementi

Pievienojiet šo lietotni savam tiReki kontam ar vienu vienkāršu klikšķi

Periodiski rēķini

Vai jūs pārdodat abonementus (šī vārda visplašākajā nozīmē) un vai jums regulāri par tiem jāsniedz rēķini? Izmantojot tiReki programmatūras lietotni "Abonementi", jūs izveidojat vienreizēju rēķinu, kas vēlāk tiek izmantots turpmākajiem norēķinu pamatiem par abonēšanas periodu (nedēļu, mēnesi, ceturksni vai gadu). Ir pat iespējams automātiski nosūtīt rēķinus, jums ir tikai jāseko līdzi maksājumiem!

Automatizēt

tiReki automātiski nosūta rēķinus par abonēšanas periodu. Jūs varat aktivizēt saiti ar Twikey, lai savāktu periodiskus rēķinus, izmantojot tiešo debetu, saiti ar Mollie, lai klienti varētu maksāt tiešsaistē, vai ar CodaBox, lai automātiski apstrādātu klienta maksājuma pārskaitījumu. Rēķins galu galā nav samaksāts? Jūs nosūtāt ziņu par to klientam, izmantojot automātiskus atgādinājumus.

Vai esat gatavs strādāt efektīvāk ?

Izveidojiet savu kontu tūlīt, reģistrējiet obligāto informāciju, kuru vēlaties redzēt rēķinos, un pēc dažām minūtēm izveidojiet savu pirmo rēķinu! Pirmās 14 dienas ir bezmaksas un bez pienākumiem, lai jūs iepazītos ar spēcīgo, pilnīgo tiReki funkcionalitā

Sāciet savu bezmaksas izmēģinājumu!
server room