Abonementi

Atkārtoti rēķini? Iestatiet tos īsā laikā

Periodiskie rēķini

Sūtot klientam rēķinu katru mēnesi (vai par citu periodu), varat iepriekš iestatīt periodisku rēķinu, izmantojot bezmaksas “abonementu” moduli. Pēc tam jūsu klients automātiski saņems ikmēneša rēķinu (vai par citu iepriekš iestatītu periodu līdz jūsu ievadītajam beigu datumam). Tas nozīmē, ka jums vairs nebūs jāveido un jānosūta šis rēķins katru nedēļu, mēnesi, gadu, ... Arī šo rēķinu nosūtīšanu programma automatizē, tāpēc jums būs tikai jāsaņem un jāuzrauga maksājumi.
Periodiskie rēķini
Automatizācija

Automatizācija

tiReki ļauj automātiski nosūtīt rēķinus abonēšanas perioda laikā. Varat aktivizēt saiti ar Mollie , lai jūsu klienti maksātu tiešsaistē , vai saiti ar Ponto , lai automātiski apstrādātu klienta maksājuma pārskaitījumu . Rēķins tomēr nav apmaksāts? Izmantojiet automātisko maksājumu atgādinājuma moduli, lai informētu klientu.

Vai esat gatavs strādāt efektīvāk ?

Izveidojiet savu kontu tūlīt, reģistrējiet obligāto informāciju, kuru vēlaties redzēt rēķinos, un pēc dažām minūtēm izveidojiet savu pirmo rēķinu! Pirmās 14 dienas ir bezmaksas un bez pienākumiem, lai jūs iepazītos ar spēcīgo, pilnīgo tiReki funkcionalitā

Sāciet savu bezmaksas izmēģinājumu!
server room