Pirkumu vadība

Apstrādājiet savus pirkuma rēķinus tiReki

Pirkumu vadība

tiReki ir ne tikai rēķinu izrakstīšanas programmatūra , lai izveidotu pārdošanas rēķinus , bet arī apstrādātu pirkuma rēķinus. Aktivizējot savā kontā bezmaksas moduli “Pirkumu pārvaldība”, varat arī augšupielādēt un apstrādāt pirkumu rēķinus. Gūstiet ieskatu par saviem kopējiem izdevumiem periodā vai pirkuma kategorijā. Maksājuma uzraudzība nodrošina labas attiecības ar jūsu piegādātāju, un pārskati ļauj rūpīgi uzraudzīt savu budžetu un gudrāk ieguldīt. Pirkumu pārvaldības modulis var apstrādāt arī e-rēķinus . Rezultātā jums vienkārši ir jāizvēlas e-rēķins kā pielikums un visa informācija no šī rēķina tiks automātiski ievadīta pareizi. Ietaupiet laiku un novērsiet kļūdas!
Pirkumu vadība
Ziņošana

Ziņošana

Ierakstot arī savus pirkuma rēķinus tiReki, ir iespēja iepazīties ne tikai ar atskaitēm , kas aptver jūsu uzņēmuma ieņēmumus, bet arī peļņu (ieņēmumi mīnus izmaksas). Tas ļauj reāllaikā pārraudzīt, cik daudz jūsu uzņēmums faktiski nopelna.

Saikne ar grāmatvedību

Mēs arī konvertējam jūsu augšupielādētos un apstrādātos pirkuma rēķinus UBL formātā (Universal Business Language) . Šo elektronisko rēķinu formātu varat eksportēt no tiReki vai nosūtīt savam grāmatvedim , izmantojot tiešu saiti no mūsu programmas. Tādā veidā jūsu grāmatvedis var automātiski apstrādāt jau ievadītos dokumentu datus un jūs krasi samazināsiet manuālās datu ievades darbu.
Saikne ar grāmatvedību
E-pasts un PEPPOL iesūtne

E-pasts un PEPPOL iesūtne

tiReki ir iesūtnes funkcija, ar kuru var ērti saņemt pirkuma rēķinus. Katrai iesūtnei ir sava unikāla e-pasta adrese, uz kuru varat nosūtīt vai pārsūtīt e-pasta ziņojumus. Šiem e-pastiem pievienotos pirkuma rēķinus pēc tam programmā var viegli apstrādāt tālāk. Papīra dokumentus var nosūtīt tieši no skenera uz šo iesūtnes e-pasta adresi. Vai vienkārši nofotografējiet un augšupielādējiet, izmantojot viedtālruni! Izmantojot šo iesūtni, jūs varat arī saņemt rēķinus, izmantojot PEPPOL tīklu . Tas ļauj jūsu piegādātājiem nosūtīt elektroniskos rēķinus tieši no norēķinu programmatūras uz jūsu tiReki kontu. Tā kā šie ir oriģinālie e-rēķini , jums vairs nekas nav jāievada atkārtoti. tiReki automātiski 100% pareizi izvelk visu rēķina informāciju no saņemtā dokumenta.

Vai esat gatavs strādāt efektīvāk ?

Izveidojiet savu kontu tūlīt, reģistrējiet obligāto informāciju, kuru vēlaties redzēt rēķinos, un pēc dažām minūtēm izveidojiet savu pirmo rēķinu! Pirmās 14 dienas ir bezmaksas un bez pienākumiem, lai jūs iepazītos ar spēcīgo, pilnīgo tiReki funkcionalitā

Sāciet savu bezmaksas izmēģinājumu!
server room