Lietotāju pārvaldība

Vairāki lietotāji ar savām piekļuves tiesībām

Lietotāju pārvaldība

Izveidojiet neierobežotu skaitu tiReki lietotāju savā uzņēmumā, lai ikviens, kam nepieciešama piekļuve, varētu izmantot savu kontu. Sadarbība nekad nav bijusi tik vienkārša!
Lietotāju pārvaldība
Nosakiet piekļuves līmeni

Nosakiet piekļuves līmeni

Jūs pats nosakāt, kuriem tiReki moduļiem ir piekļuve katram lietotājam. Klientu un produktu pārskats pēc noklusējuma ir redzams un pieejams ikvienam lietotājam.

Sadarbojieties jebkur

tiReki tiek nepārtraukti sinhronizēts starp visiem lietotājiem un jebkurā ierīcē. Jūs strādājat kopā reāllaikā un vienmēr kopīgojat jaunāko informāciju. Aktivizējiet uzdevumus, lai redzētu, kuri darāmie darbi ir jāseko uzņēmuma līmenī.
Sadarbojieties jebkur
Sazinieties ar savu grāmatvedi

Sazinieties ar savu grāmatvedi

Ja vēlaties, varat nodrošināt savam grāmatvedim tiešu piekļuvi savai tiReki videi. Pēc tam viņam/viņai tiks piešķirta ārējā lietotāja loma jūsu organizācijā. Šāda piekļuve ir pilnīgi bez maksas!

Vai esat gatavs strādāt efektīvāk ?

Izveidojiet savu kontu tūlīt, reģistrējiet obligāto informāciju, kuru vēlaties redzēt rēķinos, un pēc dažām minūtēm izveidojiet savu pirmo rēķinu! Pirmās 14 dienas ir bezmaksas un bez pienākumiem, lai jūs iepazītos ar spēcīgo, pilnīgo tiReki funkcionalitā

Sāciet savu bezmaksas izmēģinājumu!
server room