Ērti nosūtiet rēķinus vai piedāvājumus

No labākajiem rēķiniem līdz klientam īsā laikā

Dokumentu nosūtīšana pa e-pastu

Jūsu rēķinus un citus dokumentus var nosūtīt klientam tieši no programmas tiReki. Izmantojot sekošanas paziņojumu sistēmu, jūs uzreiz varat redzēt, vai rēķins ir saņemts un kad e-pasts ir izlasīts. Piemēram, ja cenas piedāvājuma pārsūtīšana neizdevās nepareizi ievadītas e-pasta adreses dēļ, varat nekavējoties pareizi nosūtīt citātu, lai neviens klients nepalaistu garām piedāvājumu.
Dokumentu nosūtīšana pa e-pastu
Rēķinu sūtīšana ar parasto pastu

Rēķinu sūtīšana ar parasto pastu

Izmantojot mūsu drukas un pasta pakalpojumu, jūs varat nosūtīt rēķinus pa parasto pastu tieši no programmas, tos nedrukājot, apzīmogojot vai dodoties uz pastu. Dokumenta drukāšanas, ievietošanas aploksnē un nosūtīšanas ar parasto pastu cena ir atkarīga no valsts un lapu skaita (lai uzzinātu par cenām, sazinieties ar mums ). Papildiniet savu tiešsaistes maka bilanci tiReki, lai izmantotu šo funkciju. Protams, jūs joprojām varat viegli izdrukāt PDF failu un nosūtīt to pa parasto pastu. Izmantojot pārraudzības pogas, varat viegli sekot līdzi, kuri dokumenti ir nosūtīti un kuri nav.

Rēķinu sūtīšana, izmantojot PEPPOL

Kā alternatīvu tradicionālajam e-pastam varat arī nosūtīt e-rēķinus , izmantojot Eiropas PEPPOL tīklu . Rēķiniem , kas nosūtīti un saņemti, izmantojot PEPPOL, ir priekšrocība, ka tos var apstrādāt automātiski.
Rēķinu sūtīšana, izmantojot PEPPOL

Vai esat gatavs strādāt efektīvāk ?

Izveidojiet savu kontu tūlīt, reģistrējiet obligāto informāciju, kuru vēlaties redzēt rēķinos, un pēc dažām minūtēm izveidojiet savu pirmo rēķinu! Pirmās 14 dienas ir bezmaksas un bez pienākumiem, lai jūs iepazītos ar spēcīgo, pilnīgo tiReki funkcionalitā

Sāciet savu bezmaksas izmēģinājumu!
server room