Ekskursija

Atklājiet tiReki grāmatvežiem

Saistiet klientu failus un iegūstiet reāllaika piekļuvi

Jūs varat izveidot jaunu uzņēmuma kontu savā grāmatvežu kontā vai saistīt ar savu kontu esošos tiReki kontus. Kad piekļuve šiem kontiem ir uzsākta, jūs varat reāllaikā pārraudzīt klienta uzņēmuma statusu un iekasēt/apstrādāt rēķinus savā grāmatvedības programmatūras pakotnē.

Saistiet klientu failus un iegūstiet reāllaika piekļuvi
Ērti iekļaujiet savā grāmatvedības paketē

Ērti iekļaujiet savā grāmatvedības paketē

tiReki nav grāmatvedības programma, bet gan rēķinu izrakstīšanas programma uzņēmējiem. Faktiskā uzskaite tiek veikta jūsu grāmatvedības programmā. tiReki atvieglo uzņēmēju izveidoto dokumentu pārsūtīšanu uz Jūsu grāmatvedības programmatūru. Labākā šī savienojuma vai pārsūtīšanas izmantošanas metode ir atkarīga no izmantotās pakotnes.

Vērtīgs rīks jūsu klientiem

tiReki ir jaudīga programmatūras pakotne daudziem uzņēmējiem. Līdz ar to viņi paši labāk pārvaldīs un uzraudzīs savu administrāciju, kas arī nodrošina korektāku un raitāku grāmatvedi. Nepareizi sērijas numuri, datumi, ... kļūst par pagātni. Tā kā tiReki ir programma, kas paredzēta uzņēmējiem un ne vienmēr lietotājiem ar grāmatvedības pieredzi, netiek izmantota sarežģīta (finanšu) terminoloģija un viss ir izstrādāts, lai maksimāli palielinātu lietojamību.

Vērtīgs rīks jūsu klientiem
Palīdziet tiReki augt

Palīdziet tiReki augt

Kad iesakāt tiReki klientiem un viņi pēc tam iegādājas abonementu, jūs sniedzat tiešu ieguldījumu tiReki izaugsmē. Tāpēc piedāvājiet jums komisijas maksu par jaunu klientu novirzīšanu.

tiReki.lv grāmatvežiem ir ideāls rīks, lai digitalizētu dokumentu apmaiņu ar klientiem!

Izmantojiet savu uzticamo grāmatvedības paketi, bet līdz minimumam samaziniet manuālo ievadi, sadarbojoties ar klientu, izmantojot tiReki. Viņa rēķinus, kas izveidoti ar tiReki, ir viegli pārsūtīt gandrīz uz jebkuru grāmatvedības paketi.

IZVEIDOT KONTU!
server room