Izveidojiet cenu piedāvājumus

Sagatavojiet cenas viegli un ātri, izmantojot Bestinvoicing

Viegli un ātri izveidojams

Ātra, kārtīga un pareiza priekšlikumu sagatavošana ir būtiska jebkuram uzņēmumam, lai pārliecinātu potenciālos klientus . Izmantojot tiReki, varat ātri izveidot piedāvājumus, personīgajā produktu sarakstā meklējot esošos produktus un cenas un papildinot tos ar konkrētu informāciju par katru potenciālo klientu. Saņemot līdzīgus pieprasījumus nākotnē, varat tikai ar vienu klikšķi izveidot esošā cenas piedāvājuma kopiju un pielāgot specifiku. Plašu piedāvājumu ar dažādām cenu iespējām var viegli sadalīt, izmantojot starpsummas. Lai iegūtu (būvniecības) vietas adresi vai noteiktu informāciju, varat izmantot īpašus informācijas laukus.
Viegli un ātri izveidojams
Precīzi sekojiet līdzi citātiem

Precīzi sekojiet līdzi citātiem

Citāti vislabāk ir rūpīgi sekot līdzi. Katram piedāvājumam ir savs sērijas numurs ar datumu un atsauci, lai būtu vieglāk sekot līdzi. tiReki automātiski brīdina jūs par neapstiprinātajiem piedāvājumiem, lai jūs varētu sazināties ar klientu, lai rīkotu papildu pārdošanas sapulci. Piedāvājumi, kas jau ir pieņemti vai pat izpildīti, bet vēl jāsastāda, ir skaidri norādīti, lai varētu ātri sekot rēķinu izrakstīšanai. Nepalaidiet garām acīmredzamus ienākumus: tiReki palīdz izrakstīt rēķinus par pieņemtajiem piedāvājumiem!

No priekšlikuma līdz rēķinam ar vienu klikšķi

Klasiska prakse daudzos uzņēmumos ir aizkavēt un apvienot rēķinu izrakstīšanu. Vai pakalpojumi un/vai preces ir piegādātas? Nekavējoties izrakstiet rēķinu, lai ātrāk saņemtu samaksu. Kopējiet piedāvājuma datus rēķinā vai avansa rēķinā tikai ar vienu klikšķi! Dokuments automātiski saņem atbilstošo datumu un nākamā rēķina numuru. Tādā veidā jūs dažu sekunžu laikā pārvēršat piedāvājumu gala rēķinā. Atliek tikai nosūtīt klientam caur tiReki!
No priekšlikuma līdz rēķinam ar vienu klikšķi
Tiešsaistes apstiprināšana un parakstīšana

Tiešsaistes apstiprināšana un parakstīšana

Jūsu klienti var apstiprināt vai pieņemt jūsu piedāvājumus tiešsaistē no jebkuras ierīces. Viņi vienkārši ievieto savu parakstu ar peli vai skārienpaliktni, un jūs nekavējoties saņemat paziņojumu pa e-pastu. Atvieglojot priekšlikuma pieņemšanu, klienti ātrāk apstiprinās uzdevumu un strīda gadījumā jums vienmēr būs pierādījumi!

Vai esat gatavs strādāt efektīvāk ?

Izveidojiet savu kontu tūlīt, reģistrējiet obligāto informāciju, kuru vēlaties redzēt rēķinos, un pēc dažām minūtēm izveidojiet savu pirmo rēķinu! Pirmās 14 dienas ir bezmaksas un bez pienākumiem, lai jūs iepazītos ar spēcīgo, pilnīgo tiReki funkcionalitā

Sāciet savu bezmaksas izmēģinājumu!
server room