Krājumu vadība

Pievienojiet savam tiReki kontam krājumu pārvaldību

Krājumu vadība

Vai vēlaties izsekot, cik daudz produktu jums vēl ir noliktavā? Vienkārši aktivizējiet bezmaksas krājumu pārvaldības moduli un rūpīgi uzraugiet savus krājumus. Varat iestatīt brīdinājuma ierobežojumu, lai, kad noliktavā esošo produktu skaits samazināsies zem šī ierobežojuma, jūs saņemtu paziņojumu. Produktu pārskata informācijas panelī varat uzreiz iegūt pārskatu par savu produktu krājumu datiem. Vai vēlaties atjaunināt krājumus vai izplatīt akciju datus savā uzņēmumā? Vienkārši eksportējiet un izdrukājiet/nosūtiet krājumu sarakstu programmā Excel no tiReki.
Krājumu vadība
Virtuālais krājums

Virtuālais krājums

Ja izmantojat arī pasūtījuma apstiprināšanas moduli, varat iepazīties ar tā saukto virtuālo krājumu. Tas atspoguļo noliktavā vēl pieejamo preču skaitu, no kuras atņemts jau pasūtīto preču skaits. Tādā veidā jūs neriskēsit pārdot vairāk, nekā faktiski ir noliktavā. Jūs varēsiet veikt pasūtījumu savam piegādātājam , pirms beigsies preces.

Kompleksie produkti

Aktivizējot 'sarežģītu produktu' moduli, tiReki var viegli pārvaldīt salikto produktu komplektu krājumus. Vai pārdodat izdevīgu cenu kompleksu produktu, kas sastāv no desmit atsevišķām precēm ar koriģētu cenu, vai vīna kasti, kurā ir sešas atsevišķas pudeles? Visas atsevišķās preces šajā sarežģītajā produktā tiks ieskaitītas jūsu pārdošanas un krājumu pārvaldībā.
Kompleksie produkti

Vai esat gatavs strādāt efektīvāk ?

Izveidojiet savu kontu tūlīt, reģistrējiet obligāto informāciju, kuru vēlaties redzēt rēķinos, un pēc dažām minūtēm izveidojiet savu pirmo rēķinu! Pirmās 14 dienas ir bezmaksas un bez pienākumiem, lai jūs iepazītos ar spēcīgo, pilnīgo tiReki funkcionalitā

Sāciet savu bezmaksas izmēģinājumu!
server room