Pasūtījuma apstiprinājumi

Aktivizējiet šo bezmaksas moduli tikai ar vienu klikšķi

Pasūtījuma apstiprinājumi

Šis bezmaksas modulis ļauj izveidot pasūtījumu apstiprinājumus saviem klientiem . Vai viņi ir veikuši pasūtījumu vai ir pieņēmuši jūsu piedāvājumu ? Ar tiReki var ērti izveidot pasūtījuma apstiprinājumu un nosūtīt to klientam. To var parakstīt pat tiešsaistē! Pasūtījuma apstiprinājumu var izveidot manuāli, bet var arī nokopēt no esoša cenu piedāvājuma , lai ievades darbs būtu minimāls.
Pasūtījuma apstiprinājumi
Ērta darbplūsma

Ērta darbplūsma

Pasūtījumu apstiprināšanas modulis lieliski iekļaujas jūsu uzņēmuma darbplūsmā. Jūs varat izveidot pasūtījuma apstiprinājumu no cenas piedāvājuma tikai ar diviem klikšķiem. Vai pasūtījuma apstiprinājums ir gatavs? Nosūtiet to pa e-pastu un nokopējiet gala rēķinā tikai ar diviem klikšķiem! Visi datumi, sērijas numuri, ... tiek automātiski pareizi pielāgoti. Laiks strādāt efektīvāk ar tiReki!

Pasūtījumu apstiprināšana un krājumu pārvaldība

tiReki atšķiras starp virtuālo un faktisko krājumu . Virtuālie krājumi attiecas uz krājumu skaitu, pamatojoties uz pasūtījuma apstiprinājumiem. Šajā skaitā tiReki ņem vērā ne tikai to, kas jau ir izrakstīts vai piegādāts , bet arī to, ko klienti jau ir pasūtījuši . Ja klienti pasūtīs vairāk, nekā faktiski ir noliktavā, jūs nekavējoties saņemsit brīdinājumu par krājumu.
Pasūtījumu apstiprināšana un krājumu pārvaldība

Vai esat gatavs strādāt efektīvāk ?

Izveidojiet savu kontu tūlīt, reģistrējiet obligāto informāciju, kuru vēlaties redzēt rēķinos, un pēc dažām minūtēm izveidojiet savu pirmo rēķinu! Pirmās 14 dienas ir bezmaksas un bez pienākumiem, lai jūs iepazītos ar spēcīgo, pilnīgo tiReki funkcionalitā

Sāciet savu bezmaksas izmēģinājumu!
server room