Piegādes pavadzīmes

Izveidojiet piegādes pavadzīmes, izmantojot tiReki

Piegādes pavadzīmes

Izmantojot šo bezmaksas moduli, piegādes pavadzīmju izveide ir ļoti vienkārša. Jūs izveidojat piegādes pavadzīmi tāpat kā veidojat rēķinu . Savienotā dokumentu vēsture ļauj viegli sekot līdzi (pasūtījums, pasūtījuma apstiprinājums, pavadzīme, rēķins, ...). Pavadzīmi var viegli izdrukāt vai nosūtīt pa e-pastu. tiReki piedāvā iespēju ļaut klientiem digitāli parakstīt pavadzīmi no, piemēram, planšetdatora. Vai rādīt alternatīvu piegādes adresi vai konkrētu piegādes datumu? Tas ir iespējams arī ar tiReki. Jūs nosakāt, vai vēlaties parādīt vai slēpt, piemēram, preču cenas piegādes pavadzīmēs.
Piegādes pavadzīmes
Ērta darbplūsma

Ērta darbplūsma

Jūs varat izveidot preču pavadzīmi no pasūtījuma apstiprinājuma vai priekšlikuma . Kad piegāde ir veikta, jūs varat viegli pārvērst dokumentu par rēķinu . Vai vienam un tam pašam klientam vēlaties izrakstīt rēķinu par vairākām pavadzīmēm, izmantojot tikai vienu dokumentu? Nekādu problēmu! Izvēlieties vajadzīgās pavadzīmes un apvienojiet tās vienā apkopojošā rēķinā.

Vai esat gatavs strādāt efektīvāk ?

Izveidojiet savu kontu tūlīt, reģistrējiet obligāto informāciju, kuru vēlaties redzēt rēķinos, un pēc dažām minūtēm izveidojiet savu pirmo rēķinu! Pirmās 14 dienas ir bezmaksas un bez pienākumiem, lai jūs iepazītos ar spēcīgo, pilnīgo tiReki funkcionalitā

Sāciet savu bezmaksas izmēģinājumu!
server room