Mākonis

Izveidojiet rēķinus tiešsaistē no jebkuras vietas un jebkurā ierīcē

Pieejams jebkurā vietā un jebkurā ierīcē

Tiešsaistes rēķiniem mākonī ir daudz priekšrocību salīdzinājumā ar tradicionālo rēķinu izrakstīšanas programmatūru . Piemēram, tiReki mākoņa vidi var sasniegt 24/7 no jebkuras vietas. Vai izmantojat Windows datoru, Apple planšetdatoru vai cita veida viedtālruni? Vienkārši sērfo tiReki.lv un piesakies!
Pieejams jebkurā vietā un jebkurā ierīcē
Automātiskās dublējumkopijas

Automātiskās dublējumkopijas

Tā kā jūsu dati tiek glabāti mākonī, mūsu sistēmas izveido vairākas dublējumkopijas, lai jūs nekad nezaudētu datus. Turklāt, ja vēlaties, varat aktivizēt saiti ar labi zināmiem mākoņu krātuves pakalpojumiem , lai iestatītu sev papildu dublēšanas vidi.

Sinhronizācija

Jūsu dati tiek glabāti centralizēti mākonī. Kad un kurā ierīcē atverat tiReki, jūs vienmēr strādāsit ar jaunāko datu versiju. Pat ja jūsu kontam ir vairāki lietotāji , jūs reāllaikā izmantosit vienus un tos pašus datus.
Sinhronizācija
Droša glabāšana

Droša glabāšana

Programma mākonī daudzos gadījumos ir drošāka nekā jūsu dators. tiReki serveri nav uzņēmīgi pret vīrusiem un ir pilnībā atdalīti no tīmekļa ārpusē, tāpēc programmai nav tiešsaistes piekļuves. Jūs atverat savu tiReki vidi mūsu programmā, izmantojot savu e-pasta adresi un personīgo paroli, un, iespējams, papildu divu soļu autentifikāciju, izmantojot viedtālruni. Dati tiek šifrēti, izmantojot SSL, un tie tiek apmainīti tikai starp jūsu ierīci un mūsu serveriem.

Vai esat gatavs strādāt efektīvāk ?

Izveidojiet savu kontu tūlīt, reģistrējiet obligāto informāciju, kuru vēlaties redzēt rēķinos, un pēc dažām minūtēm izveidojiet savu pirmo rēķinu! Pirmās 14 dienas ir bezmaksas un bez pienākumiem, lai jūs iepazītos ar spēcīgo, pilnīgo tiReki funkcionalitā

Sāciet savu bezmaksas izmēģinājumu!
server room