Pārskati

Vizualizējiet savus skaitļus

Klienti

Apskatiet pārdošanas vēsturi un ieņēmumus uz vienu klientu , izveidojiet pārskatu par saviem labākajiem klientiem vai atklājiet zaudētos klientus. Noderīgi instrumenti, kas sniedz jums informāciju, kas jāizmanto nekavējoties.
Klienti
Produkti

Produkti

Kādi ir jūsu vislabāk pārdotie produkti vai kategorijas ? Kuri produkti jūsu uzņēmumam ir visrentablākie? Būtiska informācija, lai pārvaldītu jūsu piedāvājumu tirgū, izveidotu spēcīgus cenu piedāvājumus un palielinātu peļņu, cita starpā, izmantojot atbilstošu krājumu pārvaldību.

Rezultāti

Reāllaika ieskats jūsu kopējos ieņēmumos. Ja esat aktivizējis pirkumu moduli un reģistrējis savus pirkumu rēķinus pakalpojumā tiReki, jūs reāllaikā iegūsit kopējo izmaksu un peļņas attiecību. Nav jāgaida līdz ceturkšņa vai gada beigām, lai saņemtu atskaiti no sava grāmatveža!
Rezultāti
Grafiks un budžeti

Grafiks un budžeti

Vai jūs uzstādījāt sasniedzamos mērķus, noteiktus ieņēmumus, kas jāsasniedz, vai budžetu, kurā būtu jāsaglabā izmaksas? Izmantojot mūsu parocīgo plānošanas rīku, viegli pārbaudiet, vai joprojām atbilstat grafikam.

Vai esat gatavs strādāt efektīvāk ?

Izveidojiet savu kontu tūlīt, reģistrējiet obligāto informāciju, kuru vēlaties redzēt rēķinos, un pēc dažām minūtēm izveidojiet savu pirmo rēķinu! Pirmās 14 dienas ir bezmaksas un bez pienākumiem, lai jūs iepazītos ar spēcīgo, pilnīgo tiReki funkcionalitā

Sāciet savu bezmaksas izmēģinājumu!
server room